Споредете до 4 продукти:

Semperit Speed-Grip 5 195/55 R16 91H

Semperit Speed-Grip 5
Semperit Speed-Grip 5
Semperit Speed-Grip 5
Semperit

Semperit Speed-Grip 5195/55 R16 91H

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
Semperit
Ширина:
195
Висина:
55
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
91
Индекс на брзина:
H
EAN:
4024067003169
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
D
B
72 dB

Највисока цена:  110,4 €

Цена по парче

110,4 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,58 €

Назад кон врвот