Споредете до 4 продукти:

Semperit Speed-Grip 5 195/55 R15 85H

Semperit Speed-Grip 5
Semperit Speed-Grip 5
Semperit Speed-Grip 5
Semperit

Semperit Speed-Grip 5195/55 R15 85H

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
Semperit
Ширина:
195
Висина:
55
Конструкција:
R
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
85
Индекс на брзина:
H
EAN:
4024067003060
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
D
C
72 dB

Највисока цена:  100,3 €

Цена по парче

100,3 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  7,04 €

Назад кон врвот