Споредете до 4 продукти:

Semperit Speed-Grip 5 195/50 R15 82H

Semperit Speed-Grip 5
Semperit Speed-Grip 5
Semperit Speed-Grip 5
Semperit

Semperit Speed-Grip 5195/50 R15 82H

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
Semperit
Ширина:
195
Висина:
50
Конструкција:
R
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
82
Индекс на брзина:
H
EAN:
4024067002926
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
D
C
72 dB

Највисока цена:  82,1 €

Цена по парче

82,1 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,92 €

Назад кон врвот