Споредете до 4 продукти:

Semperit Speed-Grip 5 185/65 R15 92T

Semperit Speed-Grip 5
Semperit Speed-Grip 5
Semperit Speed-Grip 5
Semperit

Semperit Speed-Grip 5185/65 R15 92T

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
Semperit
Ширина:
185
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
92
Индекс на брзина:
T
EAN:
4024067003053
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
B
71 dB

Највисока цена:  81,5 €

Цена по парче

81,5 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  3,78 €

Назад кон врвот