Споредете до 4 продукти:

Semperit Speed-Grip 5 185/60 R15 88T

Semperit Speed-Grip 5
Semperit Speed-Grip 5
Semperit Speed-Grip 5
Semperit

Semperit Speed-Grip 5185/60 R15 88T

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
Semperit
Ширина:
185
Висина:
60
Конструкција:
R
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
88
Индекс на брзина:
T
EAN:
4024067002919
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
C
71 dB

Највисока цена:  77,7 €

Цена по парче

77,7 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,92 €

Назад кон врвот