Споредете до 4 продукти:

Semperit Speed-Grip 5 185/55 R15 82T

Semperit Speed-Grip 5
Semperit Speed-Grip 5
Semperit Speed-Grip 5
Semperit

Semperit Speed-Grip 5185/55 R15 82T

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
Semperit
Ширина:
185
Висина:
55
Конструкција:
R
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
82
Индекс на брзина:
T
EAN:
4024067003022
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
D
C
71 dB

Највисока цена:  96,8 €

Цена по парче

96,8 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  3,78 €