Споредете до 4 продукти:

Semperit Speed-Grip 5 185/50 R16 81H

Semperit Speed-Grip 5
Semperit Speed-Grip 5
Semperit Speed-Grip 5
Semperit

Semperit Speed-Grip 5185/50 R16 81H

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
Semperit
Ширина:
185
Висина:
50
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
81
Индекс на брзина:
H
EAN:
4024067004333
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
D
C
71 dB

Највисока цена:  120,2 €

Цена по парче

120,2 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  6,2 €

Назад кон врвот