Споредете до 4 продукти:

Semperit Speed-Grip 5 175/65 R17 87H

Semperit Speed-Grip 5
Semperit Speed-Grip 5
Semperit Speed-Grip 5
Semperit

Semperit Speed-Grip 5175/65 R17 87H

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
Semperit
Ширина:
175
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
87
Индекс на брзина:
H
EAN:
4024067004326
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
C
71 dB

Највисока цена:  106,9 €

Цена по парче

106,9 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,58 €

Назад кон врвот