Споредете до 4 продукти:

Semperit Speed-Grip 5 175/60 R18 85H

Semperit Speed-Grip 5
Semperit Speed-Grip 5
Semperit Speed-Grip 5
Semperit

Semperit Speed-Grip 5175/60 R18 85H

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
Semperit
Ширина:
175
Висина:
60
Конструкција:
R
Дијаметар:
18
Индекс на товар:
85
Индекс на брзина:
H
EAN:
4024067003558
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
D
C
71 dB

Највисока цена:  126,9 €

Цена по парче

126,9 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,92 €

Назад кон врвот