Споредете до 4 продукти:

Semperit Speed-Grip 5 165/70 R14 81T

Semperit Speed-Grip 5
Semperit Speed-Grip 5
Semperit Speed-Grip 5
Semperit

Semperit Speed-Grip 5165/70 R14 81T

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
Semperit
Ширина:
165
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
14
Индекс на товар:
81
Индекс на брзина:
T
EAN:
4024067002889
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
D
C
71 dB

Највисока цена:  70,8 €

Цена по парче

70,8 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  3,78 €

Назад кон врвот