Споредете до 4 продукти:

Semperit Speed-Grip 5 165/60 R15 77T

Semperit Speed-Grip 5
Semperit Speed-Grip 5
Semperit Speed-Grip 5
Semperit

Semperit Speed-Grip 5165/60 R15 77T

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
Semperit
Ширина:
165
Висина:
60
Конструкција:
R
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
77
Индекс на брзина:
T
EAN:
4024067003183
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
D
C
71 dB

Највисока цена:  71 €

Цена по парче

71 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,92 €

Назад кон врвот