Споредете до 4 продукти:

Semperit Speed-Grip 3 255/50 R19 107V

Semperit Speed-Grip 3
Semperit Speed-Grip 3
Semperit

Semperit Speed-Grip 3255/50 R19 107V

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
Semperit
Ширина:
255
Висина:
50
Конструкција:
R
Дијаметар:
19
Индекс на товар:
107
Индекс на брзина:
V
EAN:
4024067748220
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
D
C
73 dB

Највисока цена:  169,4 €

Цена по парче

169,4 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  7,56 €

Назад кон врвот