Споредете до 4 продукти:

Semperit Speed-Grip 3 255/40 R19 100V

Semperit Speed-Grip 3
Semperit Speed-Grip 3
Semperit

Semperit Speed-Grip 3255/40 R19 100V

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
Semperit
Ширина:
255
Висина:
40
Конструкција:
R
Дијаметар:
19
Индекс на товар:
100
Индекс на брзина:
V
EAN:
4024067748190
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
D
C
73 dB

Највисока цена:  186,8 €

Цена по парче

186,8 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Бесплатна достава

Назад кон врвот