Споредете до 4 продукти:

Semperit Speed-Grip 3 245/45 R17 99V

Semperit Speed-Grip 3
Semperit Speed-Grip 3
Semperit

Semperit Speed-Grip 3245/45 R17 99V

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
Semperit
Ширина:
245
Висина:
45
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
99
Индекс на брзина:
V
EAN:
4024067748121
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
D
C
72 dB

Највисока цена:  161,6 €

Цена по парче

161,6 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  7,04 €

Назад кон врвот