Споредете до 4 продукти:

Semperit Speed-Grip 3 235/45 R19 99V

Semperit Speed-Grip 3
Semperit Speed-Grip 3
Semperit

Semperit Speed-Grip 3235/45 R19 99V

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
Semperit
Ширина:
235
Висина:
45
Конструкција:
R
Дијаметар:
19
Индекс на товар:
99
Индекс на брзина:
V
EAN:
4024067800928
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
D
C
72 dB

Највисока цена:  310,2 €

Цена по парче

310,2 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  22,5 €

Назад кон врвот