Споредете до 4 продукти:

Semperit Speed-Grip 3 235/35 R19 91W

Semperit Speed-Grip 3
Semperit Speed-Grip 3
Semperit

Semperit Speed-Grip 3235/35 R19 91W

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
Semperit
Ширина:
235
Висина:
35
Конструкција:
R
Дијаметар:
19
Индекс на товар:
91
Индекс на брзина:
W
EAN:
4024067800911
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
D
C
72 dB

Највисока цена:  194,5 €

Цена по парче

194,5 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  7,04 €

Назад кон врвот