Споредете до 4 продукти:

Semperit Speed-Grip 3 225/55 R16 99H

Semperit Speed-Grip 3
Semperit Speed-Grip 3
Semperit

Semperit Speed-Grip 3225/55 R16 99H

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
Semperit
Ширина:
225
Висина:
55
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
99
Индекс на брзина:
H
EAN:
4024067747957
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
D
C
72 dB

Највисока цена:  122 €

Цена по парче

122 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  3,78 €

Назад кон врвот