Споредете до 4 продукти:

Semperit Speed-Grip 3 225/55 R16 95H

Semperit Speed-Grip 3
Semperit Speed-Grip 3
Semperit

Semperit Speed-Grip 3225/55 R16 95H

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
Semperit
Ширина:
225
Висина:
55
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
95
Индекс на брзина:
H
EAN:
4024067747940
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
D
C
72 dB

Највисока цена:  118,5 €

Цена по парче

118,5 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  3,78 €

Назад кон врвот