Споредете до 4 продукти:

Semperit Speed-Grip 3 215/40 R17 87V

Semperit Speed-Grip 3
Semperit Speed-Grip 3
Semperit

Semperit Speed-Grip 3215/40 R17 87V

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
Semperit
Ширина:
215
Висина:
40
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
87
Индекс на брзина:
V
EAN:
4024067000168
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
D
C
72 dB

Највисока цена:  136,9 €

Цена по парче

136,9 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  8,2 €

Назад кон врвот