Споредете до 4 продукти:

Semperit Speed-Grip 3 195/50 R16 88H

Semperit Speed-Grip 3
Semperit Speed-Grip 3
Semperit

Semperit Speed-Grip 3195/50 R16 88H

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
Semperit
Ширина:
195
Висина:
50
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
88
Индекс на брзина:
H
EAN:
4024067748015
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
D
C
72 dB

Највисока цена:  118,4 €

Цена по парче

118,4 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  0,01 €

Назад кон врвот