Споредете до 4 продукти:

Semperit Speed-Grip 3 195/45 R16 84H

Semperit Speed-Grip 3
Semperit Speed-Grip 3
Semperit

Semperit Speed-Grip 3195/45 R16 84H

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
Semperit
Ширина:
195
Висина:
45
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
84
Индекс на брзина:
H
EAN:
4024067000175
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
D
C
72 dB

Највисока цена:  101,7 €

Цена по парче

101,7 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,92 €

Назад кон врвот