Споредете до 4 продукти:

Semperit Master-Grip 2 265/60 R18 114H

Semperit Master-Grip 2
Semperit Master-Grip 2
Semperit

Semperit Master-Grip 2265/60 R18 114H

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
Semperit
Ширина:
265
Висина:
60
Конструкција:
R
Дијаметар:
18
Индекс на товар:
114
Индекс на брзина:
H
EAN:
4024067800935
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
D
B
73 dB

Највисока цена:  171,6 €

Цена по парче

171,6 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  7,99 €

Назад кон врвот