Споредете до 4 продукти:

Semperit Master-Grip 2 235/60 R16 100H

Semperit Master-Grip 2
Semperit Master-Grip 2
Semperit

Semperit Master-Grip 2235/60 R16 100H

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
Semperit
Ширина:
235
Висина:
60
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
100
Индекс на брзина:
H
EAN:
4024067747766
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
D
C
72 dB

Највисока цена:  130,6 €

Цена по парче

130,6 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,92 €

Назад кон врвот