Споредете до 4 продукти:

Semperit Master-Grip 2 215/70 R16 100T

Semperit Master-Grip 2
Semperit Master-Grip 2
Semperit

Semperit Master-Grip 2215/70 R16 100T

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Semperit
Ширина:
215
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
100
Индекс на брзина:
T
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
D
C
71 dB

Највисока цена:  115 €

Цена по парче

115 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,92 €