Споредете до 4 продукти:

Semperit Master-Grip 2 205/65 R15 94T

Semperit Master-Grip 2
Semperit Master-Grip 2
Semperit

Semperit Master-Grip 2205/65 R15 94T

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
Semperit
Ширина:
205
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
94
Индекс на брзина:
T
EAN:
4024067747667
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
D
C
72 dB

Највисока цена:  94,2 €

Цена по парче

94,2 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,92 €

Назад кон врвот