Споредете до 4 продукти:

Semperit Master-Grip 2 205/65 R15 94H

Semperit Master-Grip 2
Semperit Master-Grip 2
Semperit

Semperit Master-Grip 2205/65 R15 94H

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
Semperit
Ширина:
205
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
94
Индекс на брзина:
H
EAN:
4024067747674
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
D
C
72 dB

Највисока цена:  106,5 €

Цена по парче

106,5 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,92 €

Назад кон врвот