Споредете до 4 продукти:

Semperit Master-Grip 2 205/60 R15 91H

Semperit Master-Grip 2
Semperit Master-Grip 2
Semperit

Semperit Master-Grip 2205/60 R15 91H

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
Semperit
Ширина:
205
Висина:
60
Конструкција:
R
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
91
Индекс на брзина:
H
EAN:
4024067800959
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
D
C
72 dB

Највисока цена:  107,7 €

Цена по парче

107,7 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,92 €

Назад кон врвот