Споредете до 4 продукти:

Semperit Master-Grip 2 195/65 R16 92H

Semperit Master-Grip 2
Semperit Master-Grip 2
Semperit

Semperit Master-Grip 2195/65 R16 92H

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
Semperit
Ширина:
195
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
92
Индекс на брзина:
H
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
D
C
72 dB

Највисока цена:  78,2 €

Цена по парче

78,2 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  6,21 €

Назад кон врвот