Споредете до 4 продукти:

Semperit Master-Grip 2 195/60 R16 89H

Semperit Master-Grip 2
Semperit Master-Grip 2
Semperit

Semperit Master-Grip 2195/60 R16 89H

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
Semperit
Ширина:
195
Висина:
60
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
89
Индекс на брзина:
H
EAN:
4024067000595
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
D
C
72 dB

Највисока цена:  78,9 €

Цена по парче

78,9 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,92 €

Назад кон врвот