Споредете до 4 продукти:

Semperit Master-Grip 2 185/70 R14 88T

Semperit Master-Grip 2
Semperit Master-Grip 2
Semperit

Semperit Master-Grip 2185/70 R14 88T

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
Semperit
Ширина:
185
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
14
Индекс на товар:
88
Индекс на брзина:
T
EAN:
4024067632536
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
D
C
71 dB

Највисока цена:  73 €

Цена по парче

73 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,58 €

Назад кон врвот