Споредете до 4 продукти:

Semperit Master-Grip 2 185/65 R14 86T

Semperit Master-Grip 2
Semperit Master-Grip 2
Semperit

Semperit Master-Grip 2185/65 R14 86T

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
Semperit
Ширина:
185
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
14
Индекс на товар:
86
Индекс на брзина:
T
EAN:
4024067632611
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
E
C
71 dB

Највисока цена:  76,7 €

Цена по парче

76,7 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,62 €

Назад кон врвот