Споредете до 4 продукти:

Semperit Master-Grip 2 185/60 R16 86H

Semperit Master-Grip 2
Semperit Master-Grip 2
Semperit

Semperit Master-Grip 2185/60 R16 86H

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
Semperit
Ширина:
185
Висина:
60
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
86
Индекс на брзина:
H
EAN:
4024067000564
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
D
C
71 dB

Највисока цена:  98,8 €

Цена по парче

98,8 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  7,04 €

Назад кон врвот