Споредете до 4 продукти:

Semperit Master-Grip 2 185/60 R14 82T

Semperit Master-Grip 2
Semperit Master-Grip 2
Semperit

Semperit Master-Grip 2185/60 R14 82T

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
Semperit
Ширина:
185
Висина:
60
Конструкција:
R
Дијаметар:
14
Индекс на товар:
82
Индекс на брзина:
T
EAN:
4024067632659
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
D
C
71 dB

Највисока цена:  70,5 €

Цена по парче

70,5 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,62 €

Назад кон врвот