Споредете до 4 продукти:

Semperit Master-Grip 2 175/80 R14 88T

Semperit Master-Grip 2
Semperit Master-Grip 2
Semperit

Semperit Master-Grip 2175/80 R14 88T

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
Semperit
Ширина:
175
Висина:
80
Конструкција:
R
Дијаметар:
14
Индекс на товар:
88
Индекс на брзина:
T
EAN:
4024067632444
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
D
C
71 dB

Највисока цена:  73 €

Цена по парче

73 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  7,04 €

Назад кон врвот