Споредете до 4 продукти:

Semperit Master-Grip 2 175/65 R15 84T

Semperit Master-Grip 2
Semperit Master-Grip 2
Semperit

Semperit Master-Grip 2175/65 R15 84T

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
Semperit
Ширина:
175
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
84
Индекс на брзина:
T
EAN:
4024067747605
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
D
C
71 dB

Највисока цена:  61,5 €

Цена по парче

61,5 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,92 €

Назад кон врвот