Споредете до 4 продукти:

Semperit Master-Grip 2 175/55 R15 77T

Semperit Master-Grip 2
Semperit Master-Grip 2
Semperit

Semperit Master-Grip 2175/55 R15 77T

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
Semperit
Ширина:
175
Висина:
55
Конструкција:
R
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
77
Индекс на брзина:
T
EAN:
4024067632680
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
E
C
71 dB

Највисока цена:  100,3 €

Цена по парче

100,3 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  7,04 €

Назад кон врвот