Споредете до 4 продукти:

Semperit Master-Grip 2 165/65 R14 79T

Semperit Master-Grip 2
Semperit Master-Grip 2
Semperit

Semperit Master-Grip 2165/65 R14 79T

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
Semperit
Ширина:
165
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
14
Индекс на товар:
79
Индекс на брзина:
T
EAN:
4024067632581
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
D
C
71 dB

Највисока цена:  65,4 €

Цена по парче

65,4 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  3,78 €

Назад кон врвот