Споредете до 4 продукти:

Semperit Master-Grip 2 165/60 R14 79T

Semperit Master-Grip 2
Semperit Master-Grip 2
Semperit

Semperit Master-Grip 2165/60 R14 79T

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
Semperit
Ширина:
165
Висина:
60
Конструкција:
R
Дијаметар:
14
Индекс на товар:
79
Индекс на брзина:
T
EAN:
4024067632642
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
D
C
71 dB

Највисока цена:  78,1 €

Цена по парче

78,1 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,92 €

Назад кон врвот