Споредете до 4 продукти:

Semperit Master-Grip 2 155/70 R13 75T

Semperit Master-Grip 2
Semperit Master-Grip 2
Semperit

Semperit Master-Grip 2155/70 R13 75T

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
Semperit
Ширина:
155
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
13
Индекс на товар:
75
Индекс на брзина:
T
EAN:
4024067632468
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
E
C
71 dB

Највисока цена:  58,8 €

Цена по парче

58,8 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,92 €

Назад кон врвот