Споредете до 4 продукти:

Semperit Master-Grip 2 155/65 R13 73T

Semperit Master-Grip 2
Semperit Master-Grip 2
Semperit

Semperit Master-Grip 2155/65 R13 73T

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
Semperit
Ширина:
155
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
13
Индекс на товар:
73
Индекс на брзина:
T
EAN:
4024067632543
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
E
C
71 dB

Највисока цена: 

Назад кон врвот