Споредете до 4 продукти:

Semperit Master-Grip 2 145/65 R15 72T

Semperit Master-Grip 2
Semperit Master-Grip 2
Semperit

Semperit Master-Grip 2145/65 R15 72T

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
Semperit
Ширина:
145
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
72
Индекс на брзина:
T
EAN:
4024067632628
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
E
C
71 dB

Највисока цена:  85,1 €

Цена по парче

85,1 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  7,04 €

Назад кон врвот