Споредете до 4 продукти:

Semperit Comfort-Life 2 235/60 R16 100H

Semperit Comfort-Life 2
Semperit Comfort-Life 2
Semperit

Semperit Comfort-Life 2235/60 R16 100H

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Semperit
Ширина:
235
Висина:
60
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
100
Индекс на брзина:
H
EAN:
4024067673195
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
D
C
71 dB

Највисока цена:  433,5 €

Цена по парче

433,5 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,58 €