Споредете до 4 продукти:

Semperit Comfort-Life 2 225/60 R18 100H

Semperit Comfort-Life 2
Semperit Comfort-Life 2
Semperit

Semperit Comfort-Life 2225/60 R18 100H

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Semperit
Ширина:
225
Висина:
60
Конструкција:
R
Дијаметар:
18
Индекс на товар:
100
Индекс на брзина:
H
EAN:
4024067000274
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
D
B
71 dB

Највисока цена:  137 €

Цена по парче

137 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  9,16 €

Назад кон врвот