Споредете до 4 продукти:

Semperit Comfort-Life 2 215/60 R16 95W

Semperit Comfort-Life 2
Semperit Comfort-Life 2
Semperit

Semperit Comfort-Life 2215/60 R16 95W

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Semperit
Ширина:
215
Висина:
60
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
95
Индекс на брзина:
W
EAN:
4024067000298
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
B
71 dB

Највисока цена:  152,5 €

Цена по парче

152,5 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,92 €

Назад кон врвот