Споредете до 4 продукти:

Semperit Comfort-Life 2 205/70 R14 98T

Semperit Comfort-Life 2
Semperit Comfort-Life 2
Semperit

Semperit Comfort-Life 2205/70 R14 98T

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Semperit
Ширина:
205
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
14
Индекс на товар:
98
Индекс на брзина:
T
EAN:
4024067507537
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
D
C
72 dB

Највисока цена:  124,9 €

Цена по парче

124,9 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  8,64 €