Споредете до 4 продукти:

Semperit Comfort-Life 2 185/70 R14 88H

Semperit Comfort-Life 2
Semperit Comfort-Life 2
Semperit

Semperit Comfort-Life 2185/70 R14 88H

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Semperit
Ширина:
185
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
14
Индекс на товар:
88
Индекс на брзина:
H
EAN:
4024067507483
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
D
C
70 dB

Највисока цена:  90,1 €

Цена по парче

90,1 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,62 €