Споредете до 4 продукти:

Semperit Comfort-Life 2 185/65 R14 86H

Semperit Comfort-Life 2
Semperit Comfort-Life 2
Semperit

Semperit Comfort-Life 2185/65 R14 86H

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Semperit
Ширина:
185
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
14
Индекс на товар:
86
Индекс на брзина:
H
EAN:
4024067507438
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
D
C
70 dB

Највисока цена:  74,8 €

Цена по парче

74,8 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,58 €

Назад кон врвот