Споредете до 4 продукти:

Semperit Comfort-Life 2 185/55 R14 80H

Semperit Comfort-Life 2
Semperit Comfort-Life 2
Semperit

Semperit Comfort-Life 2185/55 R14 80H

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Semperit
Ширина:
185
Висина:
55
Конструкција:
R
Дијаметар:
14
Индекс на товар:
80
Индекс на брзина:
H
EAN:
4024067507360
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
D
C
70 dB

Највисока цена:  102,8 €

Цена по парче

102,8 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,92 €

Назад кон врвот