Споредете до 4 продукти:

Semperit Comfort-Life 2 175/80 R14 88T

Semperit Comfort-Life 2
Semperit Comfort-Life 2
Semperit

Semperit Comfort-Life 2175/80 R14 88T

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Semperit
Ширина:
175
Висина:
80
Конструкција:
R
Дијаметар:
14
Индекс на товар:
88
Индекс на брзина:
T
EAN:
4024067507353
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
D
C
70 dB

Највисока цена:  74,2 €

Цена по парче

74,2 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,92 €

Назад кон врвот