Споредете до 4 продукти:

Semperit Comfort-Life 2 165/70 R14 85T

Semperit Comfort-Life 2
Semperit Comfort-Life 2
Semperit

Semperit Comfort-Life 2165/70 R14 85T

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Semperit
Ширина:
165
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
14
Индекс на товар:
85
Индекс на брзина:
T
EAN:
4024067507216
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
D
C
71 dB

Највисока цена:  65,5 €

Цена по парче

65,5 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Бесплатна достава

Назад кон врвот